(0531) 784 76 50

Eşim beni hiç anlamıyor. Eskiden böyle değildi, çok değişti. Artık onun duyarsız olmasına sessiz kalamıyorum. Bize artık evlilik terapisti ile evlilik terapisi gerekiyor.

Eşimle artık iletişim kuramıyor ve sorunları çözemiyoruz. Eşim beni çok fazla eleştirir, suçlar ve aşağılar. Hatasını hiç kabul etmez ve özür dilemekte zorlanır.

Eşim dışarıda çok fazla zaman geçirir ve bana soğuk ve ilgisiz davranır. Telefonda şifreler var ve sosyal medyada çok zaman geçiriyor. Beni aldattı, güvenmiyorum.

Eşimle şiddetli kavgalar yaşıyoruz. Eşim bencil biri, narsist özellikler gösteriyor. Eşim her tartışmada küfür veya hakaret ediyor. Eşimle ben zıt karakterleriz.

Evlilik Terapisti

Halil Özgen’in bugüne kadar 8.000’den fazla çift ile yaptığı danışmanlık çalışmaları sonucunda, eşler birbirleri ve çocukları ile yaşadıkları sorunların çözümünde daha istekli ve aktif hale gelmeyi başardılar. Evliliklerde eş seçiminin öneminden dolayı “Evlilik Okulu” projesini hayata geçirdi ve nişanlı çiftlere evlilik yaşamlarında karşılaşabilecekleri iletişim problemleri ve çatışmaları olumlu yönde çözmelerine yardımcı oldu.

Hak Ettiğiniz Evliliği Yaşayın

Evlilik terapisi çiflerin evlilikte karşılaşabilecekleri problemleri ve çatışmaları olumlu yönde çözmelerine yardımcı olmaktadır. Halil Özgen Hak Ettiğiniz Aşkı Yaşayın sloganıyla “Evlilik Atölyesi” ve “Evlilik Okulu” çalışmalarını başlatarak nişanlı, evli çiftlerin, ailelerin sağlıklı, kalıcı ilişkiler geliştirmelerine ve pratik beceriler öğrenmelerine destek oldu. Aldatma, gelin-kaynana ilişkileri ve sosyal medya gibi üçüncü taraf ilişkilerde karşılaşılan güven problemlerinin oluşturduğu hasarın giderilmesini, evliliğin yeniden yapılandırılmasını sağladı.

Her Sorun Bir Fırsattır

İster eşler arasındaki karı-koca çatışmaları, isterse anne ve babaların, çocuk ve ergenlerle karşılıklı çatışmaları olsun; aile bireyleri ilişkilerini iyiye götürmek amacıyla fazla çaba harcamaz. Problemli ailelerde bireyler genellikle sorunları çözmekten kaçınır. Ancak aile içinde yaşanan sorunlar aile bireylerinin bağlılıklarını güçlü kılmak adına fırsattır. Yaşadığınız sorunlardan kurtulmak istiyorsanız mutlaka profesyonel  yardım alın.

AİLE VE EVLİLİK DANIŞMANI

Evlilik Terapisti Yorumları

 • Süresini 60 dakika olarak belirlememize rağmen neredeyse her görüşmemizde 90 dakikayı bulan seanslarımız sırasında son derece sabırlı ve anlayışlı davranan hocamla sohbet etmek kendimi her seferinde iyi hissettirdi. Yaşadıklarımı rahatça ifade edebildiğimi ve anlaşıldığımı hissettiğimi söyleyebilirim.

  N******* T******* Adana
 • Sayın Halil Özgen hocamızla tanışmadan önce eşim ile ailesi ve arkadaşları yüzünden boşanma evresine ulaşmıştık. Artık ayrı evlerde yaşamaya başlamıştık. Hocamız 30 günden daha kısa sürede bizi tekrar birleştirdi. Keyfimiz yerinde. Kesinlikle en harika terapist olduğunu söyleyebilirim.
  E******* C******* Mersin
 • Hoamın evlilik terapisi seansları sayesinde ailemi toparladım. Bence fazla söze gerek yok diye düşünüyorum. Benim hayatımda çok önemli olan sorunumumu Halil hocam ile kolayca aştığımı söyleyebilirm.

  B******* G******* Osmaniye
 • Beni iyi hissettiren tek adres Halil hocam diyebilirim. Yeni evlendim ve bu zorlu süreci en iyi şekilde yönetmemin sebebi sizsiniz hocam. Umudumu yitirdiğim anlarda eşimle yaşadığım sorunlarımda desteğinizi hiçbir zaman esirgemediniz. Herşey sizinle güzel. Teşekkür ederim.

  G******* K******* Gaziantep
 • Kahramanmaraş da evlilik terapisi alanında işini gerçekten iyi yapan hocadır diyebilirim. Sorunlarınızı gerçekten anlayan ve seanslarında sizi ruhsal çöküntünüzden uzaklaştıran Halil hocamla mutlaka tanışın.

  A******* Ç******* Kahramanmaraş
 • Buraya yazmaya yetmeyecek kadar bize yardımı dokunan hocamı ölene kadar unutmayacağım ve dua edeceğim. Tek kelimeyle mükemmel bir terapist. Aklınızda hiç soru olmasın. Zaten ilk seansa gidince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  M******* A******* Gaziantep
 • Adana da evlilik terapisi veren Halil hocayla iyi ki tanıştık. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 2 çocuk annesiyim. Evliliğimize yabancı kadın girmişti. Eşim hocamızla konuştuktan sonra iyi yönde değişimler göstermeye başladı. Aldatmasının hayatımızdaki en büyük hata olduğunu kavradı. Kimse aldatılmayı hak etmiyor. Kendisinin evlilik terapisi seansları sayesinde düzeldik. 2020 güzelliklerle gelsin. Dünya tatlısı 2 çocuğumuzla mutluluklar bizi beklesin.

  A******* T******* Adana
 • Maraş da olan hocamızın engin bilgisi ve tecrübesi ile evliliğimizde aşamadığımız problemleri birer birer aştık. Sorunların çözümlerini görmemizi sağladı. İyi ki tanıdık sizi. Herşey adına minnettarız.

  M*******B******* Kahramanmaraş
 • İster whatsapptaki paylaşımlarınız olsun, ister sizden tüm seanslarınızda aldığım tavsiyeler olsun, tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.

  A******* D******* Osmaniye
 • Sevgili Halil hocam. Sizinle kısa bir dönemde görüşme fırsatım oldu. Bir terapist olarak hayatıma dokunduğunuz ve farkındalığımı arttırdığınız için çok teşekkür ederim. Güzel günlerde görüşmek ümidi ile. İyi ki tanıdım sizi.

  L******* Ö******* Gaziantep
 • Halil hocam sizinle uzun zamandır seyrek aralıklarla da olsa görüşüyoruz. Evliliğim bitti evet ama bu sizin başarısızlığınız değil. Evliliğin çok önce benim için bitmesinden kaynaklıydı. Ki siz çoktan biten evliliğimi bir süre daha sürdürmemi sağlamıştınız. Sonrasında ise bireysel danışmanınız olarak geldim size tekrar. Kendime bile itiraf edemediğim şeyleri sizinle paylaşabilmek oldukça iyi geldi bana. Hala takip ediyor ve hala bana destek oluyorsunuz.

  M*******Ö******* Adana
 • Evliliğimde zor günlerden geçtiğim dönemlerde desteğinden inanılmaz güç aldığım insan. Teşekkürler. Çünkü siz asla seans bitince danışmanlık biter diyen biri değilsiniz. Bir telefon kadar yakınsınız. Bana çok şey kattınız. Kendimi bulma yolculuğumda en büyük katkı sağlayanım oldunuz. Çok ama çok teşekkür ederim.

  M******* S******* Adana
 • Kahramanmaraş'ta iyi bir evlilik terapisti ararken çıktı Halil hoca karşıma. Yorumları okudum, internet sayfasını inceledim. Evlilik okulu kurucusu. Bize ışık tutsa tutsa bu hoca ışık tutar, diyerek ilk randevuyu aldım. Çalışıp okula da gittiğim için sağolsun akşam geç saate kadar bizi bekledi. Yöntemi tavrı öyle profesyonelce ki ordan çıktığınızda aslında biz sadece uzaya boş kelimeler gonderiyormuşuz diyorsunuz. Sayesinde gerçekten nasıl dinlenir ve nasıl ifade edilir öğrendik.

  E******* C******* Kahramanmaraş
 • Eşim de ben de evlilik terapisi süreçlerinde kendimizi sorguladık. Doğmatik tavırları var Halil hocanın. Sil baştan sorguya çekiyorsun kendini ve yolu kendi kendine buluyorsun. O sadece sizi gözlemliyor ve sonunda ışık tutuyor. Sonuç mu? Mutlu bir yuvam var. Birbirimizi anlayıp dinleyebiliyoruz artık ve bir oğlumuz daha oldu. Etrafımızdaki herkese de öneriyoruz. İyi ki tanıdım dediklerimden. Sağolsun varolsun.

  E******* C******* Gaziantep
 • Halil hocama geldiğimiz zaman durumunuz vahimdi. Sürekli tartışmalı haldeydik. Eşimle boşanmayı düşünüyorduk. Ama bize söyledikleriyle bakış açımızı degiştirdi. Aslında bazı şeylerin ne kadar gereksiz yere büyütüldüğünü sadece evliliğin degerin ve kıymetini fark ettirdi. Teşekür ediyorum hocam ilginiz ve desteğiniz için. Mersinde güvenebilicegim tek evlilik terapisti.

  N******* K******* Mersin
 • Doğru diye benimseyip, hayatıma mâl ettiğim çoğu duygunun aslında benimsenmeyecek kadar küçük olduğunu gösterdiği için, güzel kararlara adım atmamızı sağladığı için her zaman teşekkür ederim..
  S*******Ü******* Gaziantep

EVLİLİK TERAPİSTİ TAVSİYE

Adana Evlilik Terapisi

Atatürk cad. Özel Adana Hastanesi 14. Kat

Mersin Evlilik Terapisi

Barbaros mah. 2. Çevre Yolu Üzeri

Kahramanmaraş Evlilik Terapisi

Büyükşehir Belediyesi Karşısı Dulkadiroğlu

Osmaniye Evlilik Terapisi

Masalpark Karşısı Merkez Osmaniye

Gaziantep Evlilik Terapisi

Anneler Parkı Civarı İbrahimli

Evlilik Danışmanlığı randevusuna mı ihtiyacınız var?

(0531) 784 76 50 arayın ve hocalarımızla ön görüşme yapın ve randevu alın.

Çiftler ilişkilerini daha iyiye götürmek adına çok fazla çaba harcamaz. Problemli evliliklerde eşler genellikle sorunları çözmekten kaçınır. Ancak evlilikte yaşanan sorunlar çiftin birbirlerine olan bağlılıklarını güçlü kılmaya fırsattır. Aile sorunlarından kurtulmak istiyorsanız mutlaka terapist desteği alın.

Mutluluğunuzu daha fazla ertelemeyin

Hocamız aile içi iletişimleri harekete geçirerek mutlu bireyler oluşturmak, evin çatısı altındaki çiftlerin, çocuk ve ergenlerin birbirleri ve sosyal çevreyle (aile, iş, okul vb.) uyumunu sağlamak, iletişime dair yaşadığı problemlerin çözümleri hakkında aileyi olumlu yönde desteklemektedir. Çoğu zaman çiftler kendi sorunlarını çözmekte başarısız olmakta ve çaresizlik içinde kalabilmektedir. Sorunların çözümünde her defasında hüsrana uğramak ve ilerleyememek çiftlerin birbirlerinden uzaklaşmasına ve ilişkinin soğumasına neden olmaktadır. Bu süreç uzun süre böyle devam edebilir ancak çiftler bir an önce profesyonle destek alıp toparlanmak zorundalar. Çünkü sürece müdahale edilmediğinde duygusal boşluklar giderek artmakta ve bu durum kişilerin duygusal yönden açlık hissetmesine neden olabilmektedir.

Evlilik Terapisti Tavsiye

Evlik konusunda uzman tercih ederken dikkat edeceğiniz bazı hususlar vardır. Bunlar arasında en çok dikkat edeceğiniz konu alanında gerçekten uzman ile görüştüğünüzden emin olmalısınız. Biz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı hizmet veren Özel Aile Danışmanlığı merkezi çalışanları olarak her gün ailelerin yaşadıkları sorunları çalışmaktayız. Yoğun şekilde evli çiftler konusunda hem danışmanlık hem de akademik çalışmalar yapmaktayız.

Halil hocamızın bilimsel çalışmaları da evli çiftlerin sorunları hakkındadır. Bugüne kadar 8.000 den fazla aile ile yapmış olduğu danışmanlık hizmetlerinde yapısal anlamda çalışması olmuştur. Evliliklerde ortaya çıkan iletişim ve problem çözme sorunları ile evlilikte uyum konularında çiftlere önemli katkısı bulunmaktadır. Evlilikte duygusal zekanın önemli ölçüde etkili olduğunu katıldığı bir çok seminer ve platformlarda bahsetmiştir.

error: Alert: Content is protected !!
Call Now Button