Halil Özgen ve Psikolog Ekibi

Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Tecrübe ve Deneyim

Devamını oku

Güvenilirlik ve Gizlilik

Devamını oku

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Devamını oku

Danışan Memnuniyeti

Devamını oku

Hakkımızda

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı izniyle açılan Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezinde 2016 yılından itibaren aile danışmanı unvanı ile hizmet veren Halil Özgen, psikoloji bilimi alanında oldukça tecrübeli ve yetkin bir hocadır. Bireyden aileye uzanan öykülerin sağlıkla inşa edilmesi adına yola çıkan Halil Özgen hocamız ve psikolog ekibi, başta Adana olmak üzere Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep’te hizmet vermektedir.

Anne, baba, çocuk, ergen ve evli çiftlerden oluşan bir danışan portföyü bulunan merkezimizde, Halil Özgen hocamız ve onun eğitiminden geçmiş psikologlar hizmet vermektedir. Genç, dinamik ve psikoloji alanında profesyonel bir ekiple, çeşitli psikolojik sorunların çözüm sürecine destek olan klinik, “Hassasiyetleriniz, hassasiyetimizdir.” misyonuyla hareket etmektedir.

7’den 70’e tüm danışan grubu için özel ve farklı tekniklerle ilerleyen destek sisteminde bireylerin iyileşme sürecini yakından takip eden, mahremiyet ilkesinden ödün vermeyen bir anlayış hakimdir.  Merkezimizde, aile ve evlilik danışmanlığı, çocuk ve ergen sorunları, depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, travma sonrası stres, panik bozukluğu, sosyal fobi, bipolar bozukluk, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, anksiyete, bağımlılıklar ve cinsel sorunlar konularında destek alabilirsiniz. Merkezimiz, özellikle çift ve aile terapisi ile çocuk ve ergen sorunları konusunda isim yapmış bir aile danışmanlık merkezidir. Ayrıca vajinismus sorununun çözümünde büyük başarı kaydetmiş bir isim olan Halil Özgen, çiftler arası sağlıklı ilişkinin devamı için aile ve çift terapisi alanında Türkiye genelinde tanınan yetkin bir isimdir.

“Sağlıklı toplumlar, sağlıklı ailelerden; sağlıklı aileler, ruh sağlığı yerinde bireylerden oluşur” düsturundan hareketle, öncelikle bireylerin, sonrasında da tüm toplumun iyileşmesi için çabalayan ekibiyle psikolojik destek anlamında fark yaratan Halil Özgen hocamız “Evli kadınlarda duygusal zeka ve evlilik uyumu ilişkisi” üzerine yazdığı tez 7. Örgütsel Davranış Kongresi’nde (2019) bildiriler kitabına giren ve evlilik ve duygusal zeka konulu makaleleri ESCI’de taranan bilimsel dergilerde yayınlanan alanında uzman ve deneyimli bir psikoloji bilim adamıdır. Bugüne kadar 15.000’den fazla aileye danışmanlık yapan ve pek çok farklı psikolojik sorunda destek veren Halil Özgen, aynı zamanda uluslararası bir üniversitede görev yapmaktadır.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!