Seven Erkek Aldatır Mı? Aldatan Erkek Eşiyle Birlikte Olur Mu?

Aldatma Nedir?

Aldatma nedir? sorusuna partner dışında başka biriyle ilişki kurmak olarak bakmamak gerekir. Çünkü aldatmak sadece başkasıyla ilişki kurmak değil karşındaki insana var olandan başka bir manzara çizmektir. TDK aldatmak kelimesi için 8 farklı tanım yapmaktadır. Beklenmedik bir davranışla yanıltmak, verilen sözü tutmamak, birinin dikkatsizliğinden faydalanmak, bir şeyin görünen durumundan farklı bir imaj çizmek, ayartmak ve sadakatsizlik bu tanımlardan bazılarıdır. Ve tüm bu tanımların ortak noktası ilişki kurduğun kişiyi maddi ve manevi olarak kandırmaktır.

Seven erkek aldatır mı? Ya da aldatan erkek eşiyle birlikte olur mu? sorusu danışanlarımın bana sıkça yönelttiği sorulardan. Özelikle kadınların yaşadığı durumu anlamlandırmak için cevap bulmaya çalıştıkları bu soru, bana aldatma nedir konusunda bir makale yazma ihtiyacı hissettirdi.

Evlilikte aldatma, kadının ya da erkeğin partnerinden başkasını hayatına sokması olarak tanımlanabilir. Ve bu aldatma sadece hayata sokma ile sınırlı değildir. Düşünceye sokma da bir aldatmadır. Duygusal aldatma nedir? sorusunun cevabı olan bu durum, aslında aldatma kavramının ne denli büyük bir kavramı karşıladığını göstermektedir.

Aldatma nedenleri, sorulduğunda hepimiz farklı cümleler kurabiliriz. Ama aslında aldatmanın nedeni yoktur. Aldatan insanın bahaneleri vardır. Ve bu bahaneler aldatan için de aldatılan için de savunma mekanizması olarak kullanılır. Aldattım çünkü ya da aldatıldım çünkü ile başlayan her cümle, aldatmanın kişiler tarafından bir gerekçeye bağlanma çabasıdır ve bu çaba aslında işin özünü kaçırmamızın da temel nedenidir.

Aile Danışmanı Halil Özgen
Halil Özgen Hakkındaki Yorumları Okuyun

50 yaşındaki Halil Özgen, 10.000’den fazla evlilik danışmanlığı tecrübesiyle aldatma sorununa oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Kendisi, Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi‘nde uzun yıllardır aile danışmanlığı alanında uzmanlaşmıştır.

Aldatma sorunuyla mücadele eden çiftler, Halil hocamızdan veya uzman psikolog ekibinden profesyonel destek alabilirler. Web sitemizdeki arama butonuna veya WhatsApp ikonuna tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Seanslarımız, Adana ve Mersin’de yüz yüze; İstanbul, İzmir ve Ankara gibi diğer şehirlerde online olarak sunulmaktadır. Online seans ücretimiz, 60 dakikalık görüşmeler için uygun bir fiyat olan 1000 TL’dir.

Evliliğimde zor günlerden geçtiğim dönemlerde desteğinden inanılmaz güç aldığım insan. Çünkü siz asla seans bitince danışmanlık biter diyen biri değilsiniz. Bir telefon kadar yakınsınız. Bana çok şey kattınız. Kendimi bulma yolculuğumda en büyük katkı sağlayanım oldunuz. (M******* S*******)

Aldatma Nasıl İspat Edilir?

Aldatılma, bir kişinin yaşayabileceği en kötü hissettiren davranışlardan biridir. Güvendiğin, her şeyini paylaştığın, zayıf yanlarını bile göstermekten çekinmediğin biri tarafından kandırılmak, insanda pek çok şeyi sorgulama davranışı geliştirebilmektedir. Hatta bu sorgulamalar genelde karşıdakine yönelik değil, kendine yönelik olmaktadır. Yani aldatılmak aslında insanın kendini sorgulamasına ve kendine olan inancının sarsılmasına da neden olan bir durumdur.

Peki, aldatma nasıl olur? Yani aldatma kavramının içine dahil edebileceğimiz şeyler nelerdir? Aldatma, genel kanıya göre bir erkeğin ya da kadının, ilişkisi varken başka biriyle de duygusal ve cinsel birliktelik yaşaması olarak algılanır. Bir kişi ilişkisine rağmen, başka biriyle ilişki kurmak için çaba gösteriyorsa, karşısındakine bu anlamda teklif ve ısrar ediyorsa hatta daha da ileri götürüp onunla bir ilişkinin gereği olan her şeyi yaşamak için çabalıyorsa bu tartışmasız bir aldatmadır. Peki sadece aklından geçiriyorsa ya da başkasına dair hayaller kuruyorsa bu aldatma mıdır? İşte bu nokta öznel cümlelerle cevaplanan bir soru oluyor. Yani ilişki boyutuna dönüşmeyen aldatmalar ne yazık ki bizim toplumumuzda aldatma olarak kabul edilmiyor.

Halil hocamla iyi ki tanıştık. Evliliğimize yabancı bir kadın girmişti. Eşim Halil hocamızla konuştuktan sonra iyi yönde değişimler göstermeye başladı. Aldatmasının hayatımızdaki en büyük hata olduğunu kavradı. Halil hocamın evlilik seansları sayesinde hızlıca düzeldik. (A******* T*******)

Aldatma Nasıl Yakalanır?

Aldatıldığından şüphelenen herkes, aldatma nasıl yakalanır? Konusu üzerine düşünmeye başlıyor. Şüphe başladığında artık tek amaç aldatan kişiyi nasıl yakalayabilirim ve aldatıldığımı nasıl ispat edebilirim soruları oluyor. İşte bu noktada aslında hisler çok işe yarıyor. Eğer kronik kıskançlık sorununuz yoksa şüpheler, sizi genelde sezgilerinizin doğruluğuna götürüyor. Elbette ki bu anlamda bir genelleme yapamayız. Çünkü insanlar gibi ilişkiler de değişir ve dönüşür. Yani partnerimizde gördüğümüz her farklı davranış bizi aldatılma düşüncesine götürmemelidir. Aldatmayı yakalamak için çok daha fazla işarete sahip olmalıyız.

Bu anlamda aslında aldatan erkek davranışları diye yapılan genellemeler de her zaman doğru çıkmayabilir. Ama bu davranışlar sizi dikkatli olmaya yöneltmelidir. Peki nedir aldatan erkeklerde yaygın olarak görülen davranışlar? Yani bir kadın şunları yaşamaya başladıysa artık gözlerini dört açma vakti gelmiş demektir:

 • Daha önce ince ruhtan eser olmayan erkek bir anda sürprizler yapmaya başladıysa
 • Artık öz bakımına daha fazla dikkat ediyor ve ayna karşısında geçirdiği vakit arttıysa
 • Cep telefonu gizlenmeye başladıysa
 • İhtiyacı olmadığı halde ikinci bir telefonu varsa
 • Yatakta mesafeli davranıyorsa ya da tam tersi eskisine göre daha istekli duruyorsa
 • Kredi kartı ekstresine ulaşamıyorsanız
 • Sürekli sizde hata bulmaya başladıysa
 • Üzerinde farklı bir hal ya da huzursuzluk varsa

Evlilik alanında işini gerçekten çok iyi yapan hocadır, diyebilirim. Evlilikte eşinizle yaşadığınız sorunlarınızı gerçekten anlayan bir hoca. Seanslarında sizi evlilikte yaşadığınız ruhsal çöküntünüzden hızla uzaklaştırıyor. Halil Özgen hocamla mutlaka tanışma fırsatınız olsun. (A******* Ç*******)

Seven erkek aldatır mı?

Sevmek ve aldatmak kavramlarının aynı cümlede olması kadar çelişkili başka bir ifade var mıdır? Ama insanın olduğu yerde her şey mümkündür. Yani bir insan sevmediği için aldatmaz sadece. Bazen kızar aldatır, bazen hırslanır aldatır, bazen başkasını beğenir de aldatır bazen de kendini kanıtlamak için aldatır. Yani karısına sevgi beslediğini söyleyip de aldatan erkek sayısı hiç de az değildir. Bu anlamda sevgi kavramı, aldatmak için bir ölçü olmamaktadır. Olmalıdır ama ne yazık ki olmamaktadır.

Son zamanlarda aldatma üzerine pek çok yeni kavram da ortaya çıktı. Bunlardan biri de telefonla aldatan erkekler kavramı. Özellikle yaygınlaşan sosyal medya kullanımı sanal aldatma denilen yeni bir kavramı literatüre soktu. Peki biriyle sadece telefonda konuşan erkek aldatmış sayılmalı mıdır? Eğer karısına bu konuşma ile ilgili açıklama yapamıyorsa evet bu bir aldatmadır. Yani aldatma aslında partnerimizden gizli saklı yürüttüğümüz her türlü süreci anlatmaktadır. Bu ister telefonda olsun ister yüz yüze sonucu değiştirmez.

Ama bazıları için bu masum bir durum sayılabilmektedir. “Ne var canım sadece sohbet ettik” cümlesiyle savunulan bu durum için bambaşka yaklaşımlar vardır. Çünkü telefonda aldatan erkek, cinsel birliktelik yaşamadığı için masum görülebilir. Hatta böylesi durumlarda onunla sohbet etmediği düşünülen eş de suçlanabilir. Peki nedir telefonda aldatan erkek modelini ortaya çıkaran sebep. Eşiyle yeteri kadar sohbet edememesi mi yoksa yeni bir heyecan araması mı? Bütün aldatma türlerinde olduğu gibi aldatmanın sebepleri kişiye özeldir ve bunlar sebepten çok bahanelerdir. Çünkü eşini aldatan erkek, dürüst davranmaktan korktuğu için aldatmayı tercih eden, bu yüzden de sebeplerinin ciddiyetinin kaybeden erkektir.

Sosyal medyada aldatan erkek modeli de tıpkı telefonda aldatan erkek gibi sanal ilişki yürüten ve bunu masum olarak düşünen kişilerdir. Günümüzde en çok rastlanan aldatma modeli de budur. Çünkü sosyal medya uçsuz bucaksızdır ve kendinizi saklamanız ya da farklı özelliklerle istediğiniz kanala ulaşmanız kolaydır. Bazen bir sohbet sitesi bazen bir oyun kanalı bazen de farklı sosyal medyalar üzerinden yürütülen bu aldatma türü, uzun yıllar sürdürülebilir olmasıyla da dikkat çeker. Çünkü en zor yakalanan sosyal medyada aldatan erkektir. Sanal iz bırakmadıysa tabi…

halilozgen10
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Yorumları okudum, internet sayfasını inceledim. Evlilik okulu kurucusu. Bize ışık tutsa tutsa bu hoca ışık tutar, diyerek ilk randevuyu aldım. Yöntemi tavrı öyle profesyonelce ki. Seanstan çıktığımızda eşler birbirini nasıl dinler ve sorunlar nasıl ifade edilir, onun sayesinde öğrendik. (E******* D*******)

Aldatan Evli Erkek Yalanları

Aldatma için bir ilişkinin olması yeterlidir elbette. Ama özellikle evliliklerde aldatma, beraberinde pek çok sorunu getirdiği için belki de en zor olanıdır. Çünkü burada artık muhataplar çoğalmıştır. Eşlerin dışında aileler ve çocuklar da sürece dahil olmuştur ve bu anlamda aldatmanın sonuçları pek çok kişiyi olumsuz etkilemektedir.

Aynı zamanda da en zorlu aldatma sürecidir. Çünkü evliliğin yüklediği sorumluluklar yerine getirilmediğinde bu evlilikte sorunlar yaşanmasına neden olmakta ve aldatan erkek daha kolay fark edilmektedir. Düşünsenize bir yandan eşinin, bir yandan çocukların, bir yandan ailelerin ve toplumun bir yandan da yeni partnerimizin yüklediği sorumlulukları aynı performansta sürdürmek oldukça zor olacaktır. Ama tüm bu zorluğa rağmen nedense çok da yaygın bir türdür evli erkek aldatmaları.

Evlilik kurumu kişilere çok fazla sorumluluk yükler. Bu yüzden de evliliklerde aldatma olayının sorunsuz ilerlemesi için yalana çok sık başvurulur. Hatta bu konuda genellemeler de yapılabilmektedir. Aldatan evli erkek yalanları diye bir başlık bile vardır literatürde. Yaygın olan aldatan evli erkek yalanları şunlardır:

Bu erkekler hem eşine hem de eşini aldattığı kadına yalan söyler. Burada eşinden ziyade karşı tarafa söylenen yalanları sıralayalım.

 • Eşimi sevmiyorum ben sana aşık oldum.
 • Zaten boşanacağız çocuklar için evliyiz.
 • Bizimki kağıt üstünde evlilik
 • Eşim beni anlamıyor, beni sadece sen anlıyorsun
 • İsteyerek evlenmedim zaten. Ailem zorladı.
 • Eşimin de ilişkisi var.

Evlilikler konusunda uzman olan hocamız engin bilgisi ve tecrübesi ile bize çok yardım etti. Evliliğimizde aşamadığımız problemleri sayesinde birer birer aştık. Evlilikteki tüm sorunlarımızın en doğru çözümlerini görmemizi sağladı. İyi ki tanıdık sizi. Her şey adına size çok minnettarız. (M******* B*******)

Aldatan Erkek Belirtileri Nelerdir?

Aldatan erkek belirtileri deyince aklımıza gelen ilk şey karısına eskisinden farklı davranmaya başlamasıdır. Bu konuda sıklıkla yapılan bir espri vardır. “Eğer eşiniz size durduk yerde hediyeler almaya başladıysa tehlike çanları çalıyor olabilir” Bu durum özellikle aldatmanın geçici olduğunu düşünen erkekler içindir. Yani bu tarz erkekler hayatındaki kadının hayatında kalmasına devam etmesini istiyordur.

Bir de hayatındaki kadını çıkartmak isteyen, ondan tamamen vazgeçmiş olup ayrılmak için cesaret edemeyen erkeklerin aldatma belirtileri vardır. Bu belirtilerde erkeğin belirgin bir şekilde değişmesini görürüz. Bu değişim hem fiziksel hem de davranışsaldır. Yani erkekler kendilerine daha fazla bakmaya başladılarsa, size kötü davranıyorsa, sizden sürekli şikayet edip sizde kusur arıyorsa, sürekli sinirliyse, size dokunmaktan kaçıyorsa ve bunlara benzer değişimler varsa artık kadınların bir adım atması gerekmektedir. Bu adımın ilki elbette ki iletişimdir. İletişim kurulamıyorsa bu anlamda dıştan profesyonel bir destek alınmalıdır. Bu anlamda Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi gibi kurumlarla iletişime geçip aile danışmanlığı konusunda destek almanız çok önemli bir adım olacaktır.

Bu yardım özellikle evli çiftler için gerekli bir destek olacaktır. Çünkü evlilik ciddi bir kurumdur. Ve süreç profesyonelce yönetilmelidir. Peki evli erkeğin aldatma belirtileri ya da aldatan koca belirtileri nasıldır? Bu anlamda tek fark evli erkeğin ortak yaşam alanında ikamet etmesinden ve çocuk faktöründen kaynaklanır. Çünkü ortak yaşam alanında her davranış daha fazla göze çarpar. Ve eş figürünün yanında baba rolünü de üstlenen erkek daha fazla sorumlulukta daha kolay açık verebilir.

Evliyken aldatan erkekler, genellikle sorumluluktan kaçan, bu anlamda eşiyle tartışmaktan çekinmeyen, eşini kıskanmaya başlayan ya da tam tersi artık hiç önemsemeyen, sürekli yalan söyleyip açıklama yapmak zorunda kalan bir profilde görünürler. Elbette ki farklı özellikler gösteren de olacaktır ama evliyken aldatan erkeklerde görülen en yaygın davranış, eşe yönelik tutumlardaki ani değişimlerdir.

Halil hocama geldiğimiz zaman durumunuz çok vahimdi. Sürekli tartışmalı haldeydik. Eşimle boşanmayı düşünüyorduk. Ama bize söyledikleriyle bakış açımızı değiştirdi. Aslında evlilikte bazı şeylerin ne kadar gereksiz yere büyütüldüğünü, sevgideki değerin ve kıymetini bize fark ettirdi. (N******* K*******)

Duygusal Aldatma Belirtileri

Duygusal aldatma belirtileri en geç fark edilen belirtilerdir. Özellikle evli çiftlerde evlilik aşkı öldürür kanısı, duygusal aldatmanın fark edilmesini geciktirmektedir. Halbuki duygusal aldatma, direkt davranışa yansıyarak kendini gösterir. Eğer eşlerin evliliğe dair yanlış öğretileri olmasa aslında çok daha çabuk anlaşılabilir. Peki nedir bu belirtiler.

 • Eşinden başka kişiye yoğun duygular hisseden erkek, artık eşinden kaçmaya ve ona dokunmamaya başlar.
 • Yatakları ayırmak ister.
 • Eşinin duygudurum değişikliklerini fark etmez.
 • Kafası sürekli meşguldür.
 • Aşk şarkıları dinlemeye ve efkarlanmaya başlamıştır.
 • Eşini beğendiğini ifade etmeyi çoktan bırakmıştır.
 • Sürekli telefonla ilgilenir ve dalgındır.
 • Tartışmaktan kaçınır çünkü çözmek istemez.
 • Ara ara ayrılma cümleleri kurar.
 • Aşkın güzelliği üzerine sözler söylemeye başlar.
 • Çoğu zaman mutludur. Sizin küçük dertleriniz ona koymaz.
 • Durduk yerde gülümsüyordur.
 • Yalnız kalmak için özel çaba sarf eder.

Beni iyi hissettiren tek adres Halil hocam diyebilirim. Yeni evlendim ve bu zorlu süreci en iyi şekilde yönetmemin sebebi sizsiniz hocam. Umudumu yitirdiğim anlarda eşimle yaşadığım sorunlarımda desteğinizi hiç bir zaman esirgemediniz. Size gerçekten çok teşekkür ederim. (G******* K*******)

Sanal Aldatma Belirtileri

Sanal aldatma belirtileri içinde en büyüğü, sanal iletişim araçlarıyla çok meşgul olmaktır. Bu anlamda elinden telefonu düşürmemek, tuvalete bile telefonla gitmek ilk ve en önemli belirtidir. Sanal ortamlarda aldatan kişiler kendilerine bir güvenlik alanı oluşturmaya çalışırlar. Şifrelerini saklarlar. Mesajlarını ve arama kayıtlarını silerler ve siz bu alana girmeye çalıştığınızda kavga edip üste çıkarlar.

Sanal aldatma belirtileri gösteren kişiler genelde yanınızdayken bile orada değilmiş hissi verirler. Çünkü akılları gelecek bir mesajdadır. Sesiz konuşmalar yaparlar. Rehberini farklı isimlerle süslerler ve arayan kişi konusunda uzun açıklamalar yaparlar.

Tüm bu davranışlar ilişkiye elbette ki olumsuz yansır. Ama sanal dünyada kendini muhteşem olarak kabul ettirmiş kişi, bu olumsuz yansımaya karşı genelde tepkisizdir. Yani o artık mutluluğu bulmuştur ve siz ne yaparsanız yapın onu üzemezsiniz.

Aldatma Psikolojisi

Aldatma psikolojisi uzun yıllardır üzerine çalışmalar yapılan bir olgudur. İnsan neden aldatır? Sorusu insanlığın her döneminde sorulmuş ama hala net bir şekilde cevaplanamamıştır. Ama elbette aldatan ve aldatılanın yaygın olarak girdikleri belli psikolojik kalıplar vardır.

Mesela eşini aldatan erkek psikolojisi, genelde suçlayıcıdır. Erkek hak ettiği değeri görmediğine ve bu yüzden de aldatmanın hakkı olduğu inanmıştır. Aynı zamanda da aldattığı kadına karşı üste çıkma eğilimindedir. Ve genellikle eşini aldatan erkekler, eşinin hayatından çıkmasını istemezler. Yani düzen bozulmadan o hakkı olanı alsın isterler. Bu anlamda aldatan erkek psikolojisi, aldatan evli erkek psikolojisi bencil bir noktadan ilerler. Toplumsal normlara göre de haklıdır. Bu anlamda aldatan erkek , aldatan kadına göre daha özgüvenli ve dik bir duruş sergiler.

Asıl problem aldatılan erkek psikolojisi noktasında başlar. Çünkü yine toplumsal normların yüklediği psikolojiye girilir ve namus meselesi olarak görülme süreci başlar. Yani kadın onu aldatarak aslında sadece kandırmamış, onun erkeklik onuruyla da oynamıştır. Ve erkek asla hatayı paylaşmaz. Tüm suçu kadına yükleyip işi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

Bu anlamda danışanlarımdan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki; aldatılan bir kadın danışanım rahatlıkla aldatıldığını söyleyebilirken aynı durum erkek danışan için söz konusu değildir. İşte bu noktada aldatılan erkek psikolojisini etkileyen faktörler arasında mahalle baskısının büyük yer tuttuğu söylenebilir.

Sevgili Halil hocam, bu satırlar sizin için. Sizinle kısa bir dönemde görüşme fırsatım oldu. Bir hoca olarak kötü giden evliliğime dokunduğunuz ve farkındalığımı arttırdığınız için çok teşekkür ederim. Güzel günlerde görüşmek ümidi ile. İyi ki tanıdım sizi. Emekleriniz için teşekkür ederim. (L******* Ö*******)

Her Erkek Aldatır mı?

Her erkek aldatır mı? noktasında bir genelleme yapmak oldukça yanlış bir tutum olacaktır. Aldatma karmaşık bir psikolojik süreçtir ve tam olarak nedeni bilinmemektedir. Bu anlamda yapılan çalışmalar da tamamen öznel yargılara dayanmaktadır. Bu soru, insanlar bazen insanları aldatabilir olarak cevaplansa daha doğru olacaktır. Çünkü aldatmanın bir cinsiyeti yoktur. Aldatmak, kişilere özel bir durumdur.

Özellikle son zamanlarda medyada yaygın olarak duyulan kavramlardan biri de sürekli aldatma hastalığıdır. Partnerini sürekli aldatan kişilerin durumunu bir hastalıkla açıklayabilecek yeterli bir veri yoktur. Dediğim gibi bazı insanlar hiç aldatmaz, bazıları da aldatmadan duramaz.

Aldatmak Kişilik Bozukluğu mudur?

Aldatmak her ne kadar bir kişilik bozukluğu olarak tanımlanmasa da aldatma tamamen kişisel bir süreçtir ve sebepleri de tamamen kişiseldir. Çünkü aldatma sadece başka bir insanı tercih etme değil, partnerini kandırma, güvenini bitirme, öz saygısının yara almasına neden olma gibi pek çok şeyi kapsar. Yani aldatan kadın ya da erkek aldatma sonrası erkek psikolojisi ve aldatılan kadının duyguları gibi durumları göze almış demektir.

Aldatma Travması Nasıl Atlatılır?

Aldatma çok boyutlu bir süreçtir. Ve aldatma travması vardır. Yani travmatik bir durumdur aldatma. Çünkü, aldatma itirafı öncesi ve sonrası kişilerin ruh ve beden sağlıklarını etkiler. Hayatlarının ortasına düşen bir bomba gibi pek çok şeyin dağılıp parçalanmasına, inançların yitirilmesine ve sorgulamalara neden olur.

Danışanların bana en çok sorduğu soru, aldatma acısı nasıl geçer? Sorusundaki acı ifadesi hem soyut hem de somut bir ifadedir. Kişiler aldatıldığını öğrendikten sonra fiziksel bir acı da yaşarlar. Ve kalp acısı da. Dolayısıyla bu acıdan kurtulmak, bir an önce eski hallerine dönmek en çok istedikleri şeydir.

Aldatma travmasını atlatmak ve aldatma acısı ne zaman geçer sorularına cevap bulmak için profesyonel bir destek almanız önerilir. Çünkü bu süreç sizin kendi başınıza baş edemeyeceğiniz kadar yıkıcı bir süreç olabilmektedir.

Son olarak da aldatan affedilir mi? sorusuna cevap vermek istiyorum. Aldatan erkek affedilir mi? Ya da aldatma sonrası pişmanlık duyan ya da aldatan eş affedilir mi, aldatılan kadın affeder mi, duygusal aldatma affedilir mi gibi pek çok şekilde karşımıza çıkan bu konu aslında kişilerin yaşadıkları ve beklentileriyle alakalı cevaplanabilir. Bu anlamda affedilir ya da asla affedilmez demek doğru olmayacaktır. Bu konuda en doğru kararı, sağlıklı bir ruh haline kavuşmuş olan aldatılan kişi cevaplayabilir.

Sayın Halil Özgen hocamızdan önce eşim ile ailesi ve arkadaşları yüzünden boşanma evresine ulaşmıştık. Artık ayrı evlerde yaşamaya başlamıştık. Hocamız 30 günden daha kısa sürede sorunlarımızı çözerek bizi tekrar birleştirdi. Keyfimiz çok yerinde. Halil hocam kesinlikle harika biri. (N****** T******)

Her ilişki kendine özeldir. Dolayısıyla aldatma sürecini yönetmek de aldatma sonrası yapılacaklar konusu da kişilerin tekelindedir. Ama tüm bunlar için aldatılan kişinin psikolojik olarak sağlam durumda olması gerekmektedir. Bu açıdan aldatılan kişilerin ya da aldatma sorunu yaşamış çiftlerin terapi alması önemli hatta gereklidir.

Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Gaziantep illerinde yüz yüze veya online psikolog desteği alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ve dünyanın dört bir yanından Halil Özgen hocamıza ulaşıp online destek alabilirsiniz. Halil Özgen ve uzman psikolog ekibiyle görüşmek için web sitemizi ziyaret edin. Arama butonu, 05317847650 numarası veya WhatsApp üzerinden bilgi alın veya Online randevu için tıklayın.

Adana Psikolog ekibimiz, Medikal Park Hastanesi’nin hemen üstünde hizmet vermektedir. Osmaniye Psikolog hizmetlerimiz, Masal Park’ın karşısında yer alır. Mersin Psikolog ekibimiz Yenişehir’de, 2. Çevre Yolu üzerinde faaliyet gösterir. Gaziantep Psikolog ekibimiz, İbrahimli bölgesinde bulunmaktadır. Kahramanmaraş Psikolog ekibimiz ise Binevler Caddesi’nde konumlanmıştır.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


  error: Content is protected !!