Psikolog Seans Ücretleri Yorumları Oku ve Randevu Al

Psikolog Seans Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız öncelikle hangi konuda danışmanlık istediğinizi bilmelisiniz. Bireyler aile danışmanlığı, evlilik ve çift terapisi, çocuk ve ergen sorunları için yardım isteyebilirler. Nihayetinde bireysel sorunların çözümünde danışmanlık hizmeti alabilirler. Yardım alacak kişinin yaşı, daha önce yardım alıp almadığı, evli veya bekar oluşu önemlidir. Bu gibi sorular size yardım edecek danışman hocanın özelliklerini belirleyecek. Genelde insanlar kendilerini zorlayan psikolog seans ücretleri sebebiyle çok zor durumda kalmadıkça yardım almak istemezler. Ne var ki sorunlarını kendi kendilerine çözmek isterler. Aslında ruh halimizin bu kadar yıpranmasına izin vermeden düzenli olarak uzman yardımı almanızı öneririz.

Psikologlar insanların yaşamlarını iyileştirmeye yarayan çeşitli psikoterapi (konuşma terapisi) yöntemleri kullanırlar. Danışanın psikolojik sorununu çözmek için en doğru psikoterapi yöntemi belirler. Kişinin özelliklerine ve tercihlerine uyan en iyi yaklaşımı belirlemeye çalışır. Psikoterapi yöntemleri içinde en çok kullanılan bilişsel davranışçı terapi yöntemidir. Bu yöntem uzman psikoterapist ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Nitekim bireyler, çiftler ve aileler için bugüne kadar oldukça etkili ve güzel sonuçlar almamızı sağladı. Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde uygun psikolog ücretleri ile sizlere destek sağlamaktayız. Bu sayede danışanlarımızın sorunlarını çözmelerine yardımcı oluruz.

Halil Özgen Yorumları Oku

Halil Özgen ve alanında eğitim almış uzman psikoterapist ekibi ekonomik psikolog ücretleri ile destek vermektedir. İnsanların yaşamda yaşadıkları sorunlar ve zihinsel sağlık sorunları ile etkili biçimde başa çıkabilmelerine yardım ederler. Bireylerin stresli durumlarla başa çıkabilmesi, bağımlılıklardan kurtulması ve karşılaştıkları problemleri çözebilmeleri noktasında psikolojik destek olurlar. Onların nasıl düşündüğü, hissettiği ve davrandığı konusunda etkili çalışmalar yaparlar. Dolayısıyla işe yaramayan çarpıtılmış ve hatalı düşüncelerinden kurtulmalarına destek olur. Bu sayede doğru ve işe yarar düşünceden yola çıkan doğru duygular ve davranışlara erişimi kolaylaştırırlar.

Aile Danışmanı Halil Özgen
HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLARI OKU

Halil Özgen hocamız Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi’nde uzun yıllardır aktif olarak çalışmaktadır. Şu an hocamız, 15.000’den fazla danışmanlık tecrübesine sahip ve sorunlarla boğuşan kişilere doğru desteği sunmaktadır. Sitemizdeki yorumları inceleyerek Halil Özgen hocamız hakkındaki yorumlarını okumak için TIKLAYINIZ.

Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep şehirlerinde yüz yüze veya online terapi için bilgi alın. Dilerseniz psikolog ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle Telefon veya Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Psikolog Seans Ücretleri 2023 Yılı İçin Ne Kadar?

Psikolog seans ücretleri 2023 yılı için 750 TL ile 2000 TL arasında değişim gösterir. Ancak 45 ile 60 dakikalık seans süresi sonucunda merkezimizde ücretler en alt sınırda tutularak belirlenmiştir. Ayrıca Online psikolog ücretleri daha düşük olduğundan 500 TL olarak belirlenmiştir. Çalışacağınız uzmanın deneyimi ve meslekteki başarıları, psikolojik danışmanlık maliyetlerinden daha önemlidir. Merkezimizde seans ücretleri uygun olmakla birlikte fiyatlar yaşadığınız bölgeye bağlı olarak değişmektedir. Örneğin İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız yardım almak oldukça fazla maliyetlere çıkmaktadır.

Toplum ruh sağlığı merkezleri özel muayenedeki psikolog fiyatlarına göre uygun maliyetlerle danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ancak seans süresi ve yoğun talep nedeniyle yeterli düzeyde hizmet almak zorlaşıyor. Bu konuda fazla çalışmanın yapılması ve ruh sağlığı merkezlerinin sayısının artması önemlidir. Adana merkezimizdeki Halil Özgen hoca ve eğitimli danışman ekibiyle, diğer şubelerimizde size destek olmaya çalışıyoruz.

Psikolog Fiyatları Neden Yüksektir?

Uygun psikolog ücretleri olan bir uzman bulmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı temel unsurlar vardır. Psikolojik danışmanlık süreçlerinde en ön önemli unsur dinlemektir. Etkin dinlemek, birinin konuşurken pasifce bekleme değil, çok yönlü beceriler gerektiren bir süreçtir. Sadece sizin sözlerinizi anlamakla kalmaz aynı zamanda anlatmak istediklerininiz sinyallerini de verir. Mutlaka sizi dinleyen birisi olmasına özen gösterin. İletişim konusunda en önemli güç konuşmaktan ziyade etkin dinlemektir.

İyi uzman aynı zamanda sizin düşüncelerinizi, duygularınızı ve eylemlerinizi onaylamalıdır. Anlattıklarınız konusunda suçlayıcı veya yargılayıcı değer yargıları ile karşılık vermekten kaçınacaktır. Uzmanlar sizi yapmak istemediğiniz şeylere sizi asla zorlamamalıdır. İçinde bulunduğunuz durumu en açık şekilde size açıklayabilmelidir. Anladığınızdan emin olmak ister ve  size sorular soracaktır. Ancak iyi psikolog kendisine uygun olmayan danışanla karşılaştığında bu kişiyi başka sağlık kuruluşuna yönlendirebilmelidir. Bütün bu kriterler psikolog fiyatları konusunda artışa neden olmaktadır.

halilozgen01
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Psikolog Randevusu Almak İstiyorum

Yapılan çalışmalara göre, psikolojik destek alanların, almayanlara göre oldukça mutlu olduklarını gösteriyor. Bilimsel çalışmalar, psikolojik destek alanların %50’sinin kendilerini iyi hissettiklerini söylüyor. Bununla birlikte %75’inin ise 6 ay sonra sorunlarından tamamen kurtulduklarını ifade ediyor. Önemli bölümünün büyük bir rahatlama ve umut duygusu hissettiklerini söyleyebiliriz.

Danışanların problemleriyle başa çıkabilmeleri için farmakoterapi ve psikoterapi süreçleri birlikte ilerlemelidir. Her ne kadar psikologlar ilaç vermese de sizi en uygun psikiyatriste yönlendirecektir. Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerindeki şubelerimizde Halil Özgen ve uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Psikolog randevusu almak isterse telefona tıklayarak arayabilir veya WhatsApp’tan detaylı bilgi alabilirsiniz. Halil Özgen hocamızın liderliğindeki donanımlı ekibimiz, aile, evlilik, çocuk, ergen ve bireysel konularda yardımcı olmaktadır. Unutmayın her sorun aynı zamanda birer fırsattır. Sorunlarınızı fırsata çevirmenin yöntemi de onları çözmek için profesyonel destek almaktır.

TC Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı tarafından yetkilendirilen Adana Psikolojik Danışmanlık merkezimizde sizlere destek veriyoruz. Ayrıca Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş şubelerimizde Halil Özgen hocamız ve profesyonel ekibimiz hizmet vermektedir.

Birçok insan kendilerini kötü hissettikleri anda almak istedikleri psikolojik desteği kendilerini birazcık toparlayınca erteleyebilmektedirler. Ancak bu sorunlar ilerleyen zamanlarda yeniden karşınıza çıktığında eskisinden fazla yara almanız kaçınılmazdır. Bu açıdan sizlere tavsiyemiz yaşadığınız sorunlarınızı ertelemeyin. Bir psikolog, psikoterapist, psikolojik danışman veya psikiyatrist desteği alarak sorunlarınızın üstüne gitmeye çalışın.

Online Psikolog Seans Ücretleri

Online psikolog hizmetleri, geleneksel yüz yüze seanslara alternatif olarak giderek daha popüler hale gelmektedir. Dolayısıyla çevrimiçi platformlar aracılığıyla bireylerin psikolojik destek almasını sağlar. Ücretler, terapistin deneyimi, uzmanlık alanı ve bölgesel faktörlere göre değişir. Maliyetler genellikle saatlik ücretler şeklinde belirleniyor. Fiyat farklılıkları coğrafi konum ve psikoloğun sağladığı hizmetin niteliğine göre çeşitlilik gösterir.

Online psikolog ücretleri, esneklik ve erişim kolaylığı sunuyor. Bunun yanı sıra, geleneksel psikolojik danışmanlık seanslarına göre genellikle daha ekonomiktir. Dolayısıyla insanların ihtiyaçlarına uygun terapisti seçmelerine yardımcı olurken maliyetleri de göz önünde bulundurmalarını sağlar. Online psikolojik danışmanlık seansları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!