(0531) 784 76 50

YORUM EKLE

İsim ve telefon bilgileriniz yayınlanmaz.

TEŞEKKÜRLER

Akademik kariyerimde ortaya koyduğum bu bilimsel çalışmaların meydana gelmesinde emeği geçen değerli ve kıymetli tüm hocalarıma minnet duygularımla teşekkürü borç biliyor ve şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca aile danışmanlığı süreçlerinde olumlu sonuç alan danışanlarıma sağladığım katkı ve sonuçlar için mutluluk duyuyorum.

Bu zorlu süreçlerde kimi zaman danışanlarımla birlikte dertlenip içinden çıkılması zor olan durumları aşmaları konusunda gerekli maksimum özveriyi gösterme konusunda hassasiyet gösterirken yaşadığım sağlık sorunlarına rağmen mutlu ve gururluyum. Bu güzellik manzaraları her zaman mesleğimde beni motive etmişlerdir.

yorum-ekle
 • Merhaba arkadaşlar. 12 aylık evliliğim var. Ama kendimi kasmalarım sonunda ilişkiye girememe sorunum oldu. Eşime söylemeden gittim Halil hocaya ve vajinismus hastalığı sadece tek seansta geçti. Kendisinin sakin ve ikna edici konuşması, beynimde kurduğum cinselliğe karşı olan bütün önyargılarımı kırdı. Size verdiği vajinismus egzersizlerini vazgeçmeden sıkılmadan yaparsanız sonunda acının olmadığına da ikna oluyorsunuz. Hocama minnettarım ve kesinlikle tavsiye ederim.

  Ö******* K******* Adana
 • Merhaba arkadaşlar ben Melek. 7 yıldır evliyim. Eşimle hiç birlikte olamadık, cidden kötü günler geçirdim. Daha önce vajinismus tedavisi gördüm fakat hiç faydasını görmedim. Halil hocamla tanıştıktan sonra ilişkiye girememe hakkında onun konuşmaları, tavsiyeleri bütün korkularımı kafamda büyüttüklerimi sildi süpürdü. Verdiği ev egzersizleri ile vajinismusu 2 görüşmede yendim. Öyle mutluyum ki. Eşime sürekli soruyorum, Oldu mu bitti mi? diye. Evet, oldu canım, bitti sonunda, diyor ama ben hala şoktayım çünkü anlamadım bile. Halâ inanamıyorum. Sizden ricam vajinismus hastalığı olanlar ertelemesinler. Hocamın yanına gitsinler. Ondan Allah razı olsun.

  M******* K******* Mersin
 • Süresini 60 dakika olarak belirlememize rağmen neredeyse her görüşmemizde 90 dakikayı bulan seanslarımız sırasında son derece sabırlı ve anlayışlı davranan hocamla sohbet etmek kendimi her seferinde iyi hissettirdi. Yaşadıklarımı rahatça ifade edebildiğimi ve anlaşıldığımı hissettiğimi söyleyebilirim.

  N******* T******* Adana
 • Sayın Halil Özgen hocamızla tanışmadan önce eşim ile ailesi ve arkadaşları yüzünden boşanma evresine ulaşmıştık. Artık ayrı evlerde yaşamaya başlamıştık. Hocamız 30 günden daha kısa sürede bizi tekrar birleştirdi. Keyfimiz yerinde. Kesinlikle en harika terapist olduğunu söyleyebilirim.
  E******* C******* Mersin
 • Yıllardır panikatak rahatsızlığım var. Halil hocam sayesinde sosyal hayat, arkadaşlarım ve ailem içinde kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Panik atağım en az seviyeye indi. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Beni iyi hissettiren tek yer hocamın yeriydi.
  G******* Ö******* Adana
 • Bana insanlara farklı acıdan bakmayı gösterdiğiniz için, en önemlisi ellerimden kayıp gitmek üzere olan evladıma tekrar sarılmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Bana hayatı acısıyla da kabul etmemiz gerektiğini gösterdiğiniz ve bana kattığınız her şey için teşekkür ederim.
  E******* O******* Mersin
 • Hocam öncelikle size teşekkürler ederiz. Çocuğum Utku'ya 2 aylık süreçte vermiş olduğu pedagojik destek, aile içerisinde fazlasıyla iyi yanıtlar verdi. Şu anda çocuğumuzla gerçekten mutluyuz. İyi ki sizinle tanışma fırsatımız oldu. Ailem ile birlikte mutluluğumuzu dile getirmek istedim. Tekrardan teşekkür ederim.
  U******* K******* Adana
 • Vajinismus hastalığını Halil hocanın inanılmaz yardımları sonucu yenmiş mutlu anne adayı olarak size tavsiyem cinsel sorunlarınız sizi olumsuz etkilemesin. Sakın izin vermeyin. Halil hocaya tereddüt etmeden güvenin ve size söylediği şeyleri sadece uygulayın. Başaracağınıza kesinlikle inanın. Evliliğimin 2 yılını bu hastalığa heba etmiş biri olarak keşke Halil hocayı daha erken tanısaydım. Bu kadar kolay mıydı, diyoruz. 3 seans sonunda başardık ve şimdi bebek bekliyoruz ve mutluyuz. Sizin yardımlarınız sayesinde başardım hocam.

  Ç******* A******* Gaziantep
 • 4 senelik evliyim. Halil hocadan önce hayatım kâbus gibiydi. Cinsel ilişkiye girememe sorunumu oldukça iyi anlattı ki. İstemsiz şekilde güvendim ve her söylediğini aynı şekilde uyguladım. 3 haftada bitti ve ilişkiye girememe sorunundan kurtuldum. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. 4 yılıma yazık etmişim. Asla korktuğum gibi değilmiş. Ona güvenin yeter ve yapabileceğinize kesinlikle inanın. Bence alanında en iyi çift terapisti. Hayatım boyunca kendisine borçlu kalacağım.

  M******* E******* Osmaniye
 • 3,5 yıl oldu evleneli. Ben vajinismus hastalığı ile evlendiğimizin ilk gecesi karşılaştım. Eşimi istemsizce itiyor ve ona karşı koyuyordum. İlk olarak bana vajinismus tedavisi süresince yardımcı olan ve her zaman yanımda olan eşime teşekkür etmek istiyorum. Bana her zaman destek oldu ve ilişki konusunda zorlamadı. Sonrasında 3 randevuda ilişkiye girememe sorunu çözen Halil hocaya en güzel teşekkürleri sunarız.

  K******* B******* Gaziantep
 • 2 sene süren evliliğimiz ilişkiye girememe sorunu yüzünden bitmek üzereydi. Halil hocam ile tanıştığımızda evliliğimiz boyunca doğru dürüst cinsel birlikteliğimiz olmamıştı eşimle. Sürekli acılı ve zevksiz cinsel ilişki yaşıyorduk. Hocamız ile ilk görüşmeden sonra bu işi en iyi şekilde çözebileceğimizi öğrendik. Beşinci görüşme sonunda vajinismus hastalığı kalmamıştı. Size bol teşekkürler ederiz Allah razı olsun.

  M******* S******* Kahramanmaraş
 • 18 aydır evliyim. Evlendikten sonra eşimle birlikte olamama sorunu oldu. Önceden vajinismus tedavisi için psikoloğa gitmiştim ama korkularım daha da artmıştı. Halil hocaya giderken açıkçası umudum yoktu. Bize vajinismusun kolaylıkla aşılabilecek  rahatsızlık olduğunu anlattı ve bize öyle moral verici şeyler söyledi ki. 3 haftada eşimle bu vajinismus sorunu çözüldü. Arkadaşlar cinsel sorunu sakın ertelemeyin ve gerçekten bilgili ve bu işin eğitimini almış uzman kişilere başvurun. Kendilerine nasıl teşekkür etsek azdır.

  P******* C******* Adana
 • Biz 2,5 senedir evliyiz. Kendimde bu vajinismus hastalığı yaşayacağımı asla tahmin edemezdim. Her denememiz hüsranla ağlamalarla sonuçlanırdı. Artık fazla ertelemek istemeyip Halil hocaya başvurduk. Ya başaracak ya da böyle devam edecektim ama hocamın verdiği güven ve inançla toplam 20 günde vajinismus sorunu çözüldü. 2,5 yılımızı boşa harcamışız. O kadar kolaymış ki. Bu muymuş diyorum!? Sizlerde asla ertelemeyin. İnanın, ödevleri uygulayın ve başarın.

  B******* Ö******* Mersin
 • Önce Allah'ın izni sonra eşimin desteği ve Halil hocanın yardımlarıyla vajinismus sorunu bitti. 2,5 sene boyunca ufak tefek basit sebeplerden bile tartışmalar yaşardık. Altında yatan esas sebep tabi ki cinsel sorun olan bu rahatsızlıktı. Şimdi ise ılımlıyım, pozitifim, mutluyum, olumluyum. Eşimle iletişimim, evliliğim, hayatım, her şey güzelleşti. Tam da olması gerektiği gibiyiz. Sonsuz teşekkürler.

  K******* B******* Osmaniye
 • Halil hocadan yardım almadan önce ne yaptıysak eşimle birlikte olamadık. Eşime vajinismus tedavisi olmak istediğimi söyledim. Hocamız cinsellik sürecinin acısız olduğunu ve korkulmamasını söyledi. Bizlere çeşitli ev ödevleri verdi. Egzersizlerin sonucunda şükürler olsun birliktelik yaşadık. 3 seans sonra bu cinsel sorunu aştım. Acı olur, diye beklerken acı bile hissetmeden, kanama olmadan ve fark etmeden birleşme olmuştu. Bize söylediği gibi kurtuldum. Halil hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  H******* G******* Kahramanmaraş
 • 2012'li çocuğumda akranlarına göre değişik davranışları, iletişim bozukluğu, dikkat dağınıklığı ve en önemlisi sürekli şiddet içeren hareketleri vardı. Uzunca araştırma  yapıp Adana'da iyi hoca olarak tavsiye edilen hocamızı buldum. Karşılama ve sohbet muhteşem geçti. Seanslarımızda çocukta çevreninde farkına vardığı sakinlik, uyumluluk ve saygı gözlemledik. Ama tabi ki bitmedi. Pedagojik zor süreçler bizleri bekliyor. Çocuğumuzun sorunlarının çözümünde ailenin de yapması gerekenlere dikkat çekti hoca. Sorunların giderilmesine siz seansa alarak adım atın gerisini hocamız titizlikle yapiyor.
  E******* D******* Mersin
 • Geçen yıl çocuğumuzun okulundan aldığımız şikayetlerle Halil hocaya gittik. Pedagoji seansların ardından çocuğumdaki değişiklik hepimizi gerçekten ziyadesiyle mutlu etti. Şimdi daha sakin ve okulundan hala şikayet almadık. Size sonsuz teşekkür ederiz.
  G******* K******* Osmaniye
 • Hoamın evlilik terapisi seansları sayesinde ailemi toparladım. Bence fazla söze gerek yok diye düşünüyorum. Benim hayatımda çok önemli olan sorunumumu Halil hocam ile kolayca aştığımı söyleyebilirm.

  B******* G******* Osmaniye
 • Beni iyi hissettiren tek adres Halil hocam diyebilirim. Yeni evlendim ve bu zorlu süreci en iyi şekilde yönetmemin sebebi sizsiniz hocam. Umudumu yitirdiğim anlarda eşimle yaşadığım sorunlarımda desteğinizi hiçbir zaman esirgemediniz. Herşey sizinle güzel. Teşekkür ederim.

  G******* K******* Gaziantep
 • Kahramanmaraş da evlilik terapisi alanında işini gerçekten iyi yapan hocadır diyebilirim. Sorunlarınızı gerçekten anlayan ve seanslarında sizi ruhsal çöküntünüzden uzaklaştıran Halil hocamla mutlaka tanışın.

  A******* Ç******* Kahramanmaraş
 • Halil bey ile yaklaşık 4 - 5 seans terapimiz oldu. Bana bu sıkıntılı sürecimde o kadar fazla şey kattı ki. Hayata başka pencereden bakmamı sağladı ve en önemlisi umutmuş olduğum değerimin farkına varmamı sağladı. Teşekkür ediyorum. Hakkı büyük bende.
  Ş******* Ş******* Osmaniye
 • İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu tanıdım Halil hocayı. Kendisi, mesleki donanımı ve uzman tavrıyla hayatımda içinden çıkamadığım duygularımı en iyi şekilde yeniledi, diyebilirim. Kendisini herkese tavsiye ederim.
  İ******* B******* Kahramanmaraş
 • Biz iki aylık evliydik. İlk gece eşim bana yaklaşınca istemsiz olarak kasılma meydana geliyordu. Çevreden birlikte olamadınız mı diye baskı gelmeye başladı. Bende eşimle vajinismus tedavisi için araştırma yaptık. Bu konuda kim ne yapabilir diye? Halil Özgen hocamı gördük. Allah razı olsun ondan 2 seans içinde derdimize çare oldu. Korkmayın, mutlaka destek alın. Teşekkürler sevgili hocam.

  E******* Ö******* Adana
 • Buraya yazmaya yetmeyecek kadar bize yardımı dokunan hocamı ölene kadar unutmayacağım ve dua edeceğim. Tek kelimeyle mükemmel bir terapist. Aklınızda hiç soru olmasın. Zaten ilk seansa gidince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  M******* A******* Gaziantep
 • Bende 7 sene ilişki sorunu yaşadım. Halil hoca ile tanıştık ve bize 3 seans içinde bitecek diye söz verdi. Sevinçliydim ama içten içe de 3 seans süresinde biteceğine inanmıyordum. Bu kadar basit olamazdı diye düşünmüştüm ama gerçekten de bitti. Şükürler olsun Rabbime hocayı çıkardı karşımıza. Bence vajinusmus tedavisi için çok beklemeyin. Kendinize asıl böyle acı çektiyorsunuz. Mutlu olmak varken kendinizi mutsuz etmeyin. Teşekkürlerimi sunuyorum.
  A******* İ******* Mersin
 • Merhabalar. Öncelikle işini severek yapan hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinden yaklaşık 2 aydır destek almaktayım ve fazlasıyla memnunum. Hayatımda değişmeyeceğine inandığım çok şeyler vardı . Ta ki hocamızla tanışana kadar. Düzenim, düşüncelerim, sosyal hayatım tüm olumsuzluklarım düzene girdi. İyi ki HALİL ÖZGEN.
  S******* A******* Adana
 • M******* G******* Osmaniye
 • Adana da evlilik terapisi veren Halil hocayla iyi ki tanıştık. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 2 çocuk annesiyim. Evliliğimize yabancı kadın girmişti. Eşim hocamızla konuştuktan sonra iyi yönde değişimler göstermeye başladı. Aldatmasının hayatımızdaki en büyük hata olduğunu kavradı. Kimse aldatılmayı hak etmiyor. Kendisinin evlilik terapisi seansları sayesinde düzeldik. 2020 güzelliklerle gelsin. Dünya tatlısı 2 çocuğumuzla mutluluklar bizi beklesin.

  A******* T******* Adana
 • Maraş da olan hocamızın engin bilgisi ve tecrübesi ile evliliğimizde aşamadığımız problemleri birer birer aştık. Sorunların çözümlerini görmemizi sağladı. İyi ki tanıdık sizi. Herşey adına minnettarız.

  M*******B******* Kahramanmaraş
 • 4 aylık evliydim ve ilişkiye girememe sorunum vardı. Evlendiğim günden itibaren eşimle beraber olamadık. Kasılmalar, titremeler, ağlama krizleri, öfke bambaşka bir kadın olmuştum. Bende vajinismus tedavisi için araştırma yaptım. Sizde aynı rahatsızlıktan muzdaripseniz hiç vakit kaybetmeden Halil hocamıza ulaşın. O kadar HUZUR ve güven veriyor ki hocamız ben özgüvenimi kazandım ve bu hastalığı yendim. Hiç korkmayın verdiği ödevlerle bunu aşabilirsiniz. Hocamıza binlerce teşekkür. O kadar tatlı bir insan ki seans bittikten sonra bile duygulanıp ağlamıştım.

  B******* Y******* Mersin
 • Öncelikle hocamıza canı gönülden teşekkürü bir borç bilirim. Kızımız 1.sınıfta ve çok zor bir süreçten geçiyorduk. Bu süreçteki ilgisi ve alakasıyla daha kolay atlattık. Normalde 60 dakika olan süreyi fazlasıyla geçtik. Buna rağmen yinede tüm özverisiyle dinledi. Biz ebeveyinler olarak eksikliklerimizin farkındalığını sağladı ve bu süreci kısa sürede ve daha kolay atlattık. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

  A******* Ö******* Kahramanmaraş
 • Halil hocayı iyi ki tanımışım. Bana en büyük yolculuğumda yani kendimi tanımamda anlamamda çok yardımcı oldu. Ayrıca ömür boyu bir dost ve abi kazandığımı da düşünüyorum. İyi ki varsınız hocam.
  H******* B******* Kahramanmaraş
 • İster whatsapptaki paylaşımlarınız olsun, ister sizden tüm seanslarınızda aldığım tavsiyeler olsun, tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.

  A******* D******* Osmaniye
 • Sevgili Halil hocam. Sizinle kısa bir dönemde görüşme fırsatım oldu. Bir terapist olarak hayatıma dokunduğunuz ve farkındalığımı arttırdığınız için çok teşekkür ederim. Güzel günlerde görüşmek ümidi ile. İyi ki tanıdım sizi.

  L******* Ö******* Gaziantep
 • Halil hocam sizinle uzun zamandır seyrek aralıklarla da olsa görüşüyoruz. Evliliğim bitti evet ama bu sizin başarısızlığınız değil. Evliliğin çok önce benim için bitmesinden kaynaklıydı. Ki siz çoktan biten evliliğimi bir süre daha sürdürmemi sağlamıştınız. Sonrasında ise bireysel danışmanınız olarak geldim size tekrar. Kendime bile itiraf edemediğim şeyleri sizinle paylaşabilmek oldukça iyi geldi bana. Hala takip ediyor ve hala bana destek oluyorsunuz.

  M*******Ö******* Adana
 • Evliliğimde zor günlerden geçtiğim dönemlerde desteğinden inanılmaz güç aldığım insan. Teşekkürler. Çünkü siz asla seans bitince danışmanlık biter diyen biri değilsiniz. Bir telefon kadar yakınsınız. Bana çok şey kattınız. Kendimi bulma yolculuğumda en büyük katkı sağlayanım oldunuz. Çok ama çok teşekkür ederim.

  M******* S******* Adana
 • Yorum ve açıklamalarınızı bir çok insana karşılık beklemeden paylaşıyor olmanız duyarlı ve hassas bir uzman olduğunuzu açıkça ortaya koyuyor. Zaten siz gerçekten işini severek yapan bir insansınız. Tekrar dile getirmek geldi içimden.

  S******* B******* Gaziantep
 • Kahramanmaraş'ta iyi bir evlilik terapisti ararken çıktı Halil hoca karşıma. Yorumları okudum, internet sayfasını inceledim. Evlilik okulu kurucusu. Bize ışık tutsa tutsa bu hoca ışık tutar, diyerek ilk randevuyu aldım. Çalışıp okula da gittiğim için sağolsun akşam geç saate kadar bizi bekledi. Yöntemi tavrı öyle profesyonelce ki ordan çıktığınızda aslında biz sadece uzaya boş kelimeler gonderiyormuşuz diyorsunuz. Sayesinde gerçekten nasıl dinlenir ve nasıl ifade edilir öğrendik.

  E******* C******* Kahramanmaraş
 • Eşim de ben de evlilik terapisi süreçlerinde kendimizi sorguladık. Doğmatik tavırları var Halil hocanın. Sil baştan sorguya çekiyorsun kendini ve yolu kendi kendine buluyorsun. O sadece sizi gözlemliyor ve sonunda ışık tutuyor. Sonuç mu? Mutlu bir yuvam var. Birbirimizi anlayıp dinleyebiliyoruz artık ve bir oğlumuz daha oldu. Etrafımızdaki herkese de öneriyoruz. İyi ki tanıdım dediklerimden. Sağolsun varolsun.

  E******* C******* Gaziantep
 • Tek seans bile benim sorunlarımın çözümü için yeterli oldu. Halil hocama çok teşekkür ediyorum.
  M******* H****** Kahramanmaraş
 • Halil hocama geldiğimiz zaman durumunuz vahimdi. Sürekli tartışmalı haldeydik. Eşimle boşanmayı düşünüyorduk. Ama bize söyledikleriyle bakış açımızı degiştirdi. Aslında bazı şeylerin ne kadar gereksiz yere büyütüldüğünü sadece evliliğin degerin ve kıymetini fark ettirdi. Teşekür ediyorum hocam ilginiz ve desteğiniz için. Mersinde güvenebilicegim tek evlilik terapisti.

  N******* K******* Mersin
 • Halil hocamla ilk telefonla görüşmemizde bir seferde herşeyin düzeleceğine inanmadım dürüst olayım. Ama ilk yüz yüze görüşmenin ardından oğlumun tamamen düzelmesi bence büyük başarı. Benim içinde şok etkisi oldu. Aylarca savaş vermisken bir seyansta herşey bitti. Sorunumuz ise, oğlum 2,5 yaşında ve kaka tutma sorunumuz var iken Halil hocayla ilk görüşme sonucu artık kaka tutmuyoruz. Hocama binlerce teşekkürler. Zor bir dönemdi benim için. Bir seansta herşey yoluna girdi. Halil hocam sayesinde minnettarım hocam.

  B******* D******* Mersin
 • Doğru diye benimseyip, hayatıma mâl ettiğim çoğu duygunun aslında benimsenmeyecek kadar küçük olduğunu gösterdiği için, güzel kararlara adım atmamızı sağladığı için her zaman teşekkür ederim..
  S*******Ü******* Gaziantep
 • Merhaba ben 8 aylık evliyim ve ilk gece tanıştım bu vajinismus hastalığı ile. Çevremden de duyduğum şeylerle cinsel ilişkinin çok acılı olacağını düşündüm. Aklımda tek şey vardı aşırı bir ağrı. Bunun ne olduğunu neden böyle olduğunu araştırırken aslında vajinusmus olduğumu anladım ve daha fazla ertelemek istemedim. Halil Bey'le iletişime geçtim. Bana 3 seansta bu sorunu bitireceğini söyledi başta pek umudum yoktu ama verdiği ödevleri hiç aksatmadan yapınca umut doldum. Ve söz verdiği gibi 3 seansta acısız, kanamasız bir şekilde başardık. Tek bir şey söylüyorum sakın bunu ertelemeyin.

  B*******K******* Kahramanmaraş
 • Merhaba, ben 3 aylık evliyim. Evlenmeden önce vajinismus diye bir hastalığın olduğunu bilmiyordum. İlk zamanlarda ilişkiye giremeyince sadece korku olduğunu ve zamanla ilişkiye girebiliriz diye düşündük. Ama her denemede benim ümidim daha çok azalıyordu. Herkes yapabilirken ben neden yapamıyorum diye sürekli kendimi suçluyordum ve hiç ilişkiye giremeyeceğim düşüncesi oluşmuştu. İnternetten sürekli vajinismus hastalığını araştırıyordum. Başta kendim aşarim bu sorunu diye düşündüm zamanla kendim bu sorunu asamayacağımı anladım. Çözüm arayışı için uzman aramaya başladım. Halil Hocayı araştırırken yorumlar bana ümit olmuştu. Bu vesile ile gelmiştim. Şimdi ben de yorum yapıyorum ki benim durumum da olanlar hiç vakit kaybetmeden Halil Hoca ya gelsinler. Evet inanamıyor insan ama 3 seansta bitiriyor. Bu konuda Halil Hocaya güvenebilirsiniz. Hem kendinizi hem de evliliğinizi daha fazla yıpratmayın. Gerçekten mükemmel bir insan.

  Ö******* C******* Adana
 • 10 aylık evliydim ve vajinismus sorununu aşamıyordum. Çok sıkıntı yaşadık çok zorluk çektik. Halil Bey'le 3 seansta halledebileceğime başta inanamadım. Ama gerçekten 3 seansta halloldu. İnanamıyorum ve çok mutluyum. O kadar kolay oldu ki!
  N*******B******* Gaziantep
 • Merhabalar. Ha oldu ha olacak derken bir de baktım 2.5 ay geçmiş. Vajinismus olduğumu Halil hocam söylediğinde biraz panik olsam da ikna edici konuşması, sabrı ve güveniyle içimde yaparım hissi oluştu. Verdiği ev ödevini eksiksiz yerine getirdim ve ikinci seansa gitmeden tek seansta yendim. Bu muymuş, dedim. Halil hocam siz harikasınız tekrardan sağ olun.

  Ö******* Ö******* Adana
error: Alert: Content is protected !!
Call Now Button