Vajinismus Sorunu ve 3 Adımda Çözümü

Vajinismus Nedir?

Halil Özgen’in bugüne kadar 8.000’den fazla evli çift ile yaptığı çalışmalar sonucunda, eşler birbirleri ile yaşadıkları sorunların çözümünde istekli ve aktif hale gelmeyi başardılar. Evlilikler cinselliği meşru hale getiren ve insan ırkının devamını sağlayan kurumlardır. Bununla birlikte çiftler birbirlerini sevseler bile ağrı, acı ve kanama düşüncesiyle ilk gece korkusu yaşayan kadınlar için cinsellik imkansız hale gelebiliyor.

İlk Gece Korkusu

Gerçekte doğru yaşanılan cinsellikte ağrı, acı ve kanama olmaz. Bu korkuları yaşayan kadınların bizimle itribata geçerek bu korkuları yenmesi ve ağrısız cinsel birleşme yaşayarak mutluluğa ulaşması hedefimizdir. Kadınların yaşadığı cinsel sorun bir son değildir. Kesin çözümü olan bir rahatsızlıktır. Cinsellik hakkında kulaktan dolma acı, ağrı ve kanama hikayelerine kulak asmayın. Halil hoca ile telefonda ön görüşme yaparak ilişkiye girememe hakkında doğru bilgileri alabilirsiniz.

Cinsel İlişkide Ağrı

Yaşadığınız ilişkiye girememe sorunu korku ve kaygı olmak üzere birden fazla sebep ile tetiklenebilir. Fakat unutmayın sorunun çözümü % 100 olumlu sonuç vermektedir. Unutmayın cinsel ilişki sorunu ve çözümü sürecinde verilen egzersizleri doğru olarak yerine getirdiğinizde bu hastalık sizin kabusunuz olmaktan çıkacaktır. İlişkiye girememe sorunu cinsel terapi konusunda eğitim almış bir uzman ile yaptığınız görüşmeler sonucunda ortadan kalkacaktır.

Cinsel Terapi İhtiyacınız mı var?

Vajina girişindeki kasların istemsiz kasılması sonucu ortaya çıkan cinsel sorunlar merkezimizde 3 seans içerisinde çözüme kavuşmaktadır. Yapmanız gereken size verilen yönergeleri ve egzersizleri doğru şekilde gerçekleştirmenizdir. Üç aşama içerisinde cinsel birleşmenin gerçekleştirileceği bir çalışma için sorununuzu ertelemeyin. Evliliğinizde yaşadığınız cinsel sorununu kolayca ve acısız şekilde kalıcı olarak çözün.
Altta yatan farklı sebeplerle birlikte genellikle psikolojik nedenlerle ortaya çıkan bir cinsel sorundur. Primer şekilde ilk gece korkusu olarak da ortaya çıkabilir, sekonder biçimde evliliğin ilerleyen dönemlerinde de görülebilir. Bu kadınlar ilişkiye girmekten korktukları gibi ilişki esnasında ağrı hissederler. Cinsel sorununuzu ertelemeyin. Mutlaka uzman desteği almaya özen gösterin. Cinsel sorunlar ertelenmeye gelmez ve asla çözümsüz değildir. Hocamız Halil özgen Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde haftanın belirli günlerinde cinsel danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

halil-özgen
Halil Özgen
Evlilik ve Cinsel Danışman

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.


    error: Content is protected !!
    Call Now Button