(0531) 784 76 50

Güvenilir şartlarda, temas olmadan hızlı çözümler ile size ilk gece korkusu yaşatan vajinismusu yenin. Güncel çözümler ile en kısa sürede tedavi ol.

Vajinismus yenmeden siz onu yenin. Cinsel ilişkide ağrı ve acıya bilimsel ve davranışsal yöntemlerle son verin. Hızlı çözümler. %100 danışan memnuniyeti.

Cinsel ilişkide ağrı ve kanama korkusu olan vajinismus sorunu için en iyi uzman desteği alın. Yaklaşık 3 seansta vajinaya hiç müdahale olmadan çözümler.

Vajinismus sorunu bitince evliliğinize mutluluk gelecektir. Vajinismusu sadece siz yaşamıyorsunuz. Kolay ve rahat tedaviler ile ilk gece korkusunu yenin.

Vajinismus Nedir?

Halil Özgen’in bugüne kadar 8.000’den fazla evli çift ile yaptığı çalışmalar sonucunda, eşler birbirleri ile yaşadıkları sorunların çözümünde istekli ve aktif hale gelmeyi başardılar. Evlilikler cinselliği meşru hale getiren ve insan ırkının devamını sağlayan kurumlardır. Bununla birlikte çiftler birbirlerini sevseler bile ağrı, acı ve kanama düşüncesiyle ilk gece korkusu yaşayan kadınlar için cinsellik imkansız hale gelebiliyor.

İlk Gece Korkusu

Gerçekte doğru yaşanılan cinsellikte ağrı, acı ve kanama olmaz. Bu korkuları yaşayan kadınların bizimle itribata geçerek bu korkuları yenmesi ve ağrısız cinsel birleşme yaşayarak mutluluğa ulaşması hedefimizdir. Kadınların yaşadığı cinsel sorun bir son değildir. Kesin çözümü olan bir rahatsızlıktır. Cinsellik hakkında kulaktan dolma acı, ağrı ve kanama hikayelerine kulak asmayın. Halil hoca ile telefonda ön görüşme yaparak ilişkiye girememe hakkında doğru bilgileri alabilirsiniz.

Cinsel İlişkide Ağrı

Yaşadığınız ilişkiye girememe sorunu korku ve kaygı olmak üzere birden fazla sebep ile tetiklenebilir. Fakat unutmayın sorunun çözümü % 100 olumlu sonuç vermektedir. Unutmayın cinsel ilişki sorunu ve çözümü sürecinde verilen egzersizleri doğru olarak yerine getirdiğinizde bu hastalık sizin kabusunuz olmaktan çıkacaktır. İlişkiye girememe sorunu cinsel terapi konusunda eğitim almış bir uzman ile yaptığınız görüşmeler sonucunda ortadan kalkacaktır.

EVLİLİK VE CİNSEL DANIŞMAN

Danışan Yorumları

 • Merhaba arkadaşlar. 12 aylık evliliğim var. Ama kendimi kasmalarım sonunda ilişkiye girememe sorunum oldu. Eşime söylemeden gittim Halil hocaya ve vajinismus hastalığı sadece tek seansta geçti. Kendisinin sakin ve ikna edici konuşması, beynimde kurduğum cinselliğe karşı olan bütün önyargılarımı kırdı. Size verdiği vajinismus egzersizlerini vazgeçmeden sıkılmadan yaparsanız sonunda acının olmadığına da ikna oluyorsunuz. Hocama minnettarım ve kesinlikle tavsiye ederim.

  Ö******* K******* Adana
 • Merhaba arkadaşlar ben Melek. 7 yıldır evliyim. Eşimle hiç birlikte olamadık, cidden kötü günler geçirdim. Daha önce vajinismus tedavisi gördüm fakat hiç faydasını görmedim. Halil hocamla tanıştıktan sonra ilişkiye girememe hakkında onun konuşmaları, tavsiyeleri bütün korkularımı kafamda büyüttüklerimi sildi süpürdü. Verdiği ev egzersizleri ile vajinismusu 2 görüşmede yendim. Öyle mutluyum ki. Eşime sürekli soruyorum, Oldu mu bitti mi? diye. Evet, oldu canım, bitti sonunda, diyor ama ben hala şoktayım çünkü anlamadım bile. Halâ inanamıyorum. Sizden ricam vajinismus hastalığı olanlar ertelemesinler. Hocamın yanına gitsinler. Ondan Allah razı olsun.

  M******* K******* Mersin
 • Vajinismus hastalığını Halil hocanın inanılmaz yardımları sonucu yenmiş mutlu anne adayı olarak size tavsiyem cinsel sorunlarınız sizi olumsuz etkilemesin. Sakın izin vermeyin. Halil hocaya tereddüt etmeden güvenin ve size söylediği şeyleri sadece uygulayın. Başaracağınıza kesinlikle inanın. Evliliğimin 2 yılını bu hastalığa heba etmiş biri olarak keşke Halil hocayı daha erken tanısaydım. Bu kadar kolay mıydı, diyoruz. 3 seans sonunda başardık ve şimdi bebek bekliyoruz ve mutluyuz. Sizin yardımlarınız sayesinde başardım hocam.

  Ç******* A******* Gaziantep
 • 4 senelik evliyim. Halil hocadan önce hayatım kâbus gibiydi. Cinsel ilişkiye girememe sorunumu oldukça iyi anlattı ki. İstemsiz şekilde güvendim ve her söylediğini aynı şekilde uyguladım. 3 haftada bitti ve ilişkiye girememe sorunundan kurtuldum. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. 4 yılıma yazık etmişim. Asla korktuğum gibi değilmiş. Ona güvenin yeter ve yapabileceğinize kesinlikle inanın. Bence alanında en iyi çift terapisti. Hayatım boyunca kendisine borçlu kalacağım.

  M******* E******* Osmaniye
 • 3,5 yıl oldu evleneli. Ben vajinismus hastalığı ile evlendiğimizin ilk gecesi karşılaştım. Eşimi istemsizce itiyor ve ona karşı koyuyordum. İlk olarak bana vajinismus tedavisi süresince yardımcı olan ve her zaman yanımda olan eşime teşekkür etmek istiyorum. Bana her zaman destek oldu ve ilişki konusunda zorlamadı. Sonrasında 3 randevuda ilişkiye girememe sorunu çözen Halil hocaya en güzel teşekkürleri sunarız.

  K******* B******* Gaziantep
 • 2 sene süren evliliğimiz ilişkiye girememe sorunu yüzünden bitmek üzereydi. Halil hocam ile tanıştığımızda evliliğimiz boyunca doğru dürüst cinsel birlikteliğimiz olmamıştı eşimle. Sürekli acılı ve zevksiz cinsel ilişki yaşıyorduk. Hocamız ile ilk görüşmeden sonra bu işi en iyi şekilde çözebileceğimizi öğrendik. Beşinci görüşme sonunda vajinismus hastalığı kalmamıştı. Size bol teşekkürler ederiz Allah razı olsun.

  M******* S******* Kahramanmaraş
 • 18 aydır evliyim. Evlendikten sonra eşimle birlikte olamama sorunu oldu. Önceden vajinismus tedavisi için psikoloğa gitmiştim ama korkularım daha da artmıştı. Halil hocaya giderken açıkçası umudum yoktu. Bize vajinismusun kolaylıkla aşılabilecek  rahatsızlık olduğunu anlattı ve bize öyle moral verici şeyler söyledi ki. 3 haftada eşimle bu vajinismus sorunu çözüldü. Arkadaşlar cinsel sorunu sakın ertelemeyin ve gerçekten bilgili ve bu işin eğitimini almış uzman kişilere başvurun. Kendilerine nasıl teşekkür etsek azdır.

  P******* C******* Adana
 • Biz 2,5 senedir evliyiz. Kendimde bu vajinismus hastalığı yaşayacağımı asla tahmin edemezdim. Her denememiz hüsranla ağlamalarla sonuçlanırdı. Artık fazla ertelemek istemeyip Halil hocaya başvurduk. Ya başaracak ya da böyle devam edecektim ama hocamın verdiği güven ve inançla toplam 20 günde vajinismus sorunu çözüldü. 2,5 yılımızı boşa harcamışız. O kadar kolaymış ki. Bu muymuş diyorum!? Sizlerde asla ertelemeyin. İnanın, ödevleri uygulayın ve başarın.

  B******* Ö******* Mersin
 • Önce Allah'ın izni sonra eşimin desteği ve Halil hocanın yardımlarıyla vajinismus sorunu bitti. 2,5 sene boyunca ufak tefek basit sebeplerden bile tartışmalar yaşardık. Altında yatan esas sebep tabi ki cinsel sorun olan bu rahatsızlıktı. Şimdi ise ılımlıyım, pozitifim, mutluyum, olumluyum. Eşimle iletişimim, evliliğim, hayatım, her şey güzelleşti. Tam da olması gerektiği gibiyiz. Sonsuz teşekkürler.

  K******* B******* Osmaniye
 • Halil hocadan yardım almadan önce ne yaptıysak eşimle birlikte olamadık. Eşime vajinismus tedavisi olmak istediğimi söyledim. Hocamız cinsellik sürecinin acısız olduğunu ve korkulmamasını söyledi. Bizlere çeşitli ev ödevleri verdi. Egzersizlerin sonucunda şükürler olsun birliktelik yaşadık. 3 seans sonra bu cinsel sorunu aştım. Acı olur, diye beklerken acı bile hissetmeden, kanama olmadan ve fark etmeden birleşme olmuştu. Bize söylediği gibi kurtuldum. Halil hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  H******* G******* Kahramanmaraş
 • Biz iki aylık evliydik. İlk gece eşim bana yaklaşınca istemsiz olarak kasılma meydana geliyordu. Çevreden birlikte olamadınız mı diye baskı gelmeye başladı. Bende eşimle vajinismus tedavisi için araştırma yaptık. Bu konuda kim ne yapabilir diye? Halil Özgen hocamı gördük. Allah razı olsun ondan 2 seans içinde derdimize çare oldu. Korkmayın, mutlaka destek alın. Teşekkürler sevgili hocam.

  E******* Ö******* Adana
 • Bende 7 sene ilişki sorunu yaşadım. Halil hoca ile tanıştık ve bize 3 seans içinde bitecek diye söz verdi. Sevinçliydim ama içten içe de 3 seans süresinde biteceğine inanmıyordum. Bu kadar basit olamazdı diye düşünmüştüm ama gerçekten de bitti. Şükürler olsun Rabbime hocayı çıkardı karşımıza. Bence vajinusmus tedavisi için çok beklemeyin. Kendinize asıl böyle acı çektiyorsunuz. Mutlu olmak varken kendinizi mutsuz etmeyin. Teşekkürlerimi sunuyorum.
  A******* İ******* Mersin
 • M******* G******* Osmaniye
 • 4 aylık evliydim ve ilişkiye girememe sorunum vardı. Evlendiğim günden itibaren eşimle beraber olamadık. Kasılmalar, titremeler, ağlama krizleri, öfke bambaşka bir kadın olmuştum. Bende vajinismus tedavisi için araştırma yaptım. Sizde aynı rahatsızlıktan muzdaripseniz hiç vakit kaybetmeden Halil hocamıza ulaşın. O kadar HUZUR ve güven veriyor ki hocamız ben özgüvenimi kazandım ve bu hastalığı yendim. Hiç korkmayın verdiği ödevlerle bunu aşabilirsiniz. Hocamıza binlerce teşekkür. O kadar tatlı bir insan ki seans bittikten sonra bile duygulanıp ağlamıştım.

  B******* Y******* Mersin
 • Merhaba ben 8 aylık evliyim ve ilk gece tanıştım bu vajinismus hastalığı ile. Çevremden de duyduğum şeylerle cinsel ilişkinin çok acılı olacağını düşündüm. Aklımda tek şey vardı aşırı bir ağrı. Bunun ne olduğunu neden böyle olduğunu araştırırken aslında vajinusmus olduğumu anladım ve daha fazla ertelemek istemedim. Halil Bey'le iletişime geçtim. Bana 3 seansta bu sorunu bitireceğini söyledi başta pek umudum yoktu ama verdiği ödevleri hiç aksatmadan yapınca umut doldum. Ve söz verdiği gibi 3 seansta acısız, kanamasız bir şekilde başardık. Tek bir şey söylüyorum sakın bunu ertelemeyin.

  B*******K******* Kahramanmaraş
 • Merhaba, ben 3 aylık evliyim. Evlenmeden önce vajinismus diye bir hastalığın olduğunu bilmiyordum. İlk zamanlarda ilişkiye giremeyince sadece korku olduğunu ve zamanla ilişkiye girebiliriz diye düşündük. Ama her denemede benim ümidim daha çok azalıyordu. Herkes yapabilirken ben neden yapamıyorum diye sürekli kendimi suçluyordum ve hiç ilişkiye giremeyeceğim düşüncesi oluşmuştu. İnternetten sürekli vajinismus hastalığını araştırıyordum. Başta kendim aşarim bu sorunu diye düşündüm zamanla kendim bu sorunu asamayacağımı anladım. Çözüm arayışı için uzman aramaya başladım. Halil Hocayı araştırırken yorumlar bana ümit olmuştu. Bu vesile ile gelmiştim. Şimdi ben de yorum yapıyorum ki benim durumum da olanlar hiç vakit kaybetmeden Halil Hoca ya gelsinler. Evet inanamıyor insan ama 3 seansta bitiriyor. Bu konuda Halil Hocaya güvenebilirsiniz. Hem kendinizi hem de evliliğinizi daha fazla yıpratmayın. Gerçekten mükemmel bir insan.

  Ö******* C******* Adana
 • 10 aylık evliydim ve vajinismus sorununu aşamıyordum. Çok sıkıntı yaşadık çok zorluk çektik. Halil Bey'le 3 seansta halledebileceğime başta inanamadım. Ama gerçekten 3 seansta halloldu. İnanamıyorum ve çok mutluyum. O kadar kolay oldu ki!
  N*******B******* Gaziantep
 • Merhabalar. Ha oldu ha olacak derken bir de baktım 2.5 ay geçmiş. Vajinismus olduğumu Halil hocam söylediğinde biraz panik olsam da ikna edici konuşması, sabrı ve güveniyle içimde yaparım hissi oluştu. Verdiği ev ödevini eksiksiz yerine getirdim ve ikinci seansa gitmeden tek seansta yendim. Bu muymuş, dedim. Halil hocam siz harikasınız tekrardan sağ olun.

  Ö******* Ö******* Adana

CİNSEL TERAPİ MERKEZLERİ

Adana Cinsel Terapi

Atatürk cad. Özel Adana Hastanesi 14. Kat

Mersin Cinsel Terapi

Barbaros mah. 2. Çevre Yolu Üzeri

Kahramanmaraş Cinsel Terapi

Kız İmam Hatip Lisesi Karşısı Dulkadiroğlu

Osmaniye Cinsel Terapi

Masalpark Karşısı Merkez Osmaniye

Gaziantep Cinsel Terapi

Anneler Parkı Civarı İbrahimli

Cinsel Terapi İhtiyacınız mı var?

(0531) 784 76 50 arayarak hocalarımızla ön görüşme yapın ve randevu oluşturun.

Vajina girişindeki kasların istemsiz kasılması sonucu ortaya çıkan cinsel sorunlar merkezimizde 3 seans içerisinde çözüme kavuşmaktadır. Yapmanız gereken size verilen yönergeleri ve egzersizleri doğru şekilde gerçekleştirmenizdir. Üç aşama içerisinde cinsel birleşmenin gerçekleştirileceği bir çalışma için sorununuzu ertelemeyin. Evliliğinizde yaşadığınız cinsel sorununu kolayca ve acısız şekilde kalıcı olarak çözün.

Altta yatan farklı sebeplerle birlikte genellikle psikolojik nedenlerle ortaya çıkan bir cinsel sorundur. Primer şekilde ilk gece korkusu olarak da ortaya çıkabilir, sekonder biçimde evliliğin ilerleyen dönemlerinde de görülebilir. Bu kadınlar ilişkiye girmekten korktukları gibi ilişki esnasında ağrı hissederler. Cinsel sorununuzu ertelemeyin. Mutlaka uzman desteği almaya özen gösterin. Cinsel sorunlar ertelenmeye gelmez ve asla çözümsüz değildir. Hocamız Halil özgen Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde haftanın belirli günlerinde cinsel danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

error: Alert: Content is protected !!
Call Now Button